Se afișează postările cu eticheta Antena 1. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Antena 1. Afișați toate postările

Românii au umor, se știe! Iar acum e momentul ca talentul nostru național să fie scos la lumină și făcut vedetă! Antena 1 dă startul căutărilor pentru cel mai amuzant român, pentru cel al cărui umor poate face o țară întreagă să se distreze.

Cei care vor să se înscrie în noul show pe care îl pregătește Antena 1 sunt așteptați la casting. Dacă au umor și prin tot ceea ce spun își fac prietenii să râdă, românii din toate colțurile țării care vor să arate că pot fi regii râsului sunt invitați să se înscrie pe casting.a1.ro.

De când se știu, românii sunt veseli și umorul i-a salvat din cele mai grele situații. Când e vorba de imaginația românilor, aceasta nu cunoaște limite: de la limbajul spumos al lui Creangă, la umorul fin al lui Caragiale și până la stand up-ul contemporan care umple cafenelele, umorul s-a dovedit a fi un atribut național.
Continue reading

Mireasa pentru fiul meu o emisiune pentru niste oameni care vor sa apara la tv, niste fete si baieti cu talente de vedete vor sa faca cuplu. Antena 1 nu mai stie ce sa mai scoata ca sa atraga oamenii sa se uite numai la ei de parca nu pot sa ma uit la Discovery sau la un meci.
Mie cam greata de acesta emisiune care sa facut de ras cu specimenele care le aduc in platou sa faca cuplu, isi cam bat joc de telespectatori cu emisiunea asta a ajuns sub orice critica.
Emisiunea Ham Talent o mare facatura cum sa vezi daca un caine are talent oamenii astia sunt prea puncte puncte.
Clipe de panica la "Mireasa pentru fieul meu". Din cauza efortului depus in timpul unei probe, unei concurente i s-a facut rau si a avut nevoie de ingrijiri medicale.

Este vorba despre Valentina, care a concurat cu Oana, iar la un moment dat a început să-i curgă sânge din nas, din cauza efortului pe care l-a făcut.
"Imi curge sange din nas, Lasati-ma in pace", a declarat Valentina in lacrimi. Celelalte concurente au sarit disperate in ajutorul tinere, insa aceasta a trecut cu bine peste momentul neplacut.
Noi, telespectatorii , dorim sa vedem discutii intre concurentii veniti sa isi gaseasca jumatatile , nu concursuri sportive duse la extrem. Astia de la Antena 1 le spun ca va organizm o exursie in Dubai daca castigati concursul cutare si ii pune la niste probe de spargatori de ras. Hai sa fin seriosi cine se mai uita la prostiile astea suntem oameni mari.
Continue reading